نماد اعتماد الکترونیکی

DLink DEM210 SFP 100Base FX Single mode Fibre Transceiver

DEM-210

فرستنده و گیرنده فیبر نوری تک حالت مارک دی لینک مدل DEM210

  • فرستنده و گیرنده فیبر نوری تک حالت دی لینک مدل دی ایی ام 210 D-Link DEM-210 SFP 100Base-FX Single-mode Fibre Transceiver
  • فرستنده و گیرنده فیبر نوری تک حالت دی لینک مدل دی ایی ام 210 D-Link DEM-210 SFP 100Base-FX Single-mode Fibre Transceiver

تماس بگیرید

در انبار موجود نیست

محصولات مرتبط و مشابه

مشخصات

13.4x56.4x10.35 میلی متر
50 گرم
100Mbps
FCC Class B, CE, ICES-003, VCCI
802.3u 100BASE-FX
SFP Transceiver

نقد و نظرات

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید