نماد اعتماد الکترونیکی

DLink DEM220T SFP 100Base BX Single mode Fibre Transceiver

DEM-220T

فرستنده و گیرنده فیبر نوری تک حالت مارک دی لینک مدل DEM 220T

تماس بگیرید

در انبار موجود نیست

محصولات مرتبط و مشابه

مشخصات

55.5×13.4×11.28 میلی متر
19.1 گرم
100Mbps
3.3V
FCC Class B,ICES-003 CLasss B,CE ClassB,VCCI Class B
20km
IEEE 802.3ah 100BASE-BX
Simplex LC

نقد و نظرات

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید