نماد اعتماد الکترونیکی

DLink DEM312GT2 1000BASE SX multi mode SFP transceiver

DEM-312GT2

ماژول شبکه مالتی مد یک پورت SFP دی لینک مدل DEM 312GT2

تماس بگیرید

در انبار موجود نیست

محصولات مرتبط و مشابه

مشخصات

1Gbps
3.3V
Class 1 Laser:EN 60825-1
2km
Compliant
LX SFP
Duplex LC Connector
مالتی_مود

نقد و نظرات

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید